Atatürkçü Düşünce Derneği

Önemli Açıklama

21.01.2012 günlü Cumhuriyet Gazetesinde çıkan bir haberde (sh.7); Ergenekon davasının 210. Duruşmasında dinlenen tanık Talip Doğan Karlıbel’in ifadesinde; “1999- 2002 yılları arasında Almanya’da Ergenekon adlı spor faaliyetleri gösteren bir dernek kurulduğunu, bu derneğin Türkiye’deki Atatürkçü Düşünce Derneği ile iç içe oldukları şeklinde Alman İstihbarat Servisinin rapor düzenlediği” şeklinde beyanda bulunduğu anlaşılmıştır.

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin ne anılan yıllarda ne de şimdi, yurtdışındaki herhangi bir Dernekle herhangi bir ilişkisi olmadığını, Derneğimizin adının tanıklığı tartışmalı bir kişi tarafından bu dava sırasında sorumsuzca kullanılmış olması nedeniyle gerekli yasal yola başvurulacağını tüm üyelerimize duyuruyoruz.

Atatürkçü Düşünce Derneğinin adının maksatlı biçimde kirletilmeye çalışılmasının arkasındaki güçleri de halkımızın net bir şekilde gördüğünden eminiz.

Atatürkçü Düşünce Derneği

Genel Merkezi

URL: http://www.addbornova.org.tr/?p=817

Yazan - Oca 24 2012. Kategori Duyurular, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

120x600 ad code [Inner pages]
atam